Діагностика гальмівної системи

Діагностика та ремонт гальмівної системи — одна з найбільш популярних послуг на нашій СТО. Це й не дивно, адже навіть недосвідчений водій розуміє, чим може закінчитися поїздка на автомобілі з несправними гальмами. Щоб уникнути біди, слід періодично робити діагностування гальмівної системи, особливо якщо виникають хоча б найменші сумніви щодо її безвідмовності. Ми виконуємо у Київській області повний та якісний контроль стану системи гальм будь-якого типу для різних марок авто.

Діагностика гальмівної системи
від 280грн
Вузол, агрегат
Гальмівна система
Вид роботи
Діагностика

Коли потрібна діагностика гальм

Перевірка гальмівної системи авто необхідна, якщо виникає хоча б одне з описаних нижче явищ:

  • педаль стала занадто жорсткою, потребує додаткового, незвичного зусилля;
  • при гальмуванні педаль відчутно вібрує;
  • машина під час гальмування нишпорить, йде вбік;
  • очевидне зниження рівня гальмівної рідини.

Останній фактор говорить про те, що в системі є протікання, місце якого потрібно встановити (циліндри, магістраль, шланг).Причини виникнення інших явищ можуть бути різними, у тому числі зношування або деформація дисків, колодок, інші поломки. Всі вони тією чи іншою мірою впливають на реакцію автомобіля при гальмуванні. Деякі поломки можуть бути критичними, інші потребують профілактичних заходів.

Як відбувається діагностика гальмівної системи на нашому автосервісі

Перевірка гальмівної системи майстрами Бош Авто Сервіс Бровакар починається з візуального огляду. Професійним поглядом фахівця бачимо те, що ніколи не помітить аматор: деформацію, іржу, потік мастила. Обов'язково перевіряють:

  • хід педалі гальма,
  • стан гальма стоянки,
  • рівень та якість гальмівної рідини;
  • головний та робочі циліндри;
  • стан дисків, барабанів, колодок, супорта.

Робимо також виміри гальмівного шляху; перевіряємо і те, як поводяться гальма на ходу.За результатами обстеження, наш майстер дасть висновок, що потрібно замінити, які деталі підлягають ремонту.Наша СТО у Броварах оснащена всіма необхідними інструментами для надання послуг на найвищому рівні. Завжди є достатня кількість ремкомплектів та деталей для виконання поточного та капітального ремонту.

Діагностика гальмівної системи має стати частиною регулярного контролю технічного стану вашого автомобіля. Ціна своєчасного обстеження в рази нижча, ніж можливі наслідки несправних гальм. Навіть з урахуванням ремонту вартість візиту на автосервіс окупається вашою безпекою.

Введіть запит, мінімум 2 букви