Геометрія коліс

Розвал сходження - це вираз, яким називають як власне кут нахилу коліс, так і процедуру його встановлення. Нахил площини обертання колеса щодо вертикалі називають розвалом, а щодо поздовжнього перерізу автомобіля - сходженням. Обидва параметра закладені в конструкції розробниками, причому для кожної моделі кути нахилу різняться.

Неправильна установка нахилу коліс призводить до порушення ходових характеристик. На нашій СТО в Броварах є послуга регулювання розвал-сходження. За помірною ціною ми проведемо точні вимірювання і виявимо найменші відхилення від норми, а потім усунемо неполадки.

Регулювання кутів установки передніх коліс
від 550грн
Вузол, агрегат
Ходова
Вид роботи
ТО (Технічне обслуговування)

Чому регулювання геометрії таке важливе:

Перш за все, правильно виставлена ​​геометрія коліс авто, яку робить Бош Авто Сервіс «Бровакар», покращує курсову стійкість автомобіля. Іншими словами, авто при русі не буде відводити в бік
Також, правильний розвал-сходження збільшує маневреність і сприяє легшому керування автомобілем;
Ну і, звичайно ж правильна геометрія розташування коліс необхідна для того, щоб шина стикалася з асфальтом всією робочою площиною і не стиралася завчасно.

Чому у нас?

У разі виникнення необхідності відрегулювати геометрію коліс автомобіля, звертайтеся до фахівців Бош Авто Сервіс «Бровакар», розташованому в Броварах.

На станції Бош Авто Сервіс «Бровакар» кваліфіковані фахівці виставлять геометрію коліс автомобіля максимально точно, адже, виконуючи будь-які види робіт, ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання всіма шановного виробника BOSCH.

Ми виконаємо ретельну діагностику, а також виставимо розвал-сходження з максимально можливою точністю. Результати нашої роботи приємно здивують вас, як тільки ви сядете за кермо.

Позитивний і негативний сход розвал - що це?

Позитивний розвал — це положення коліс, при якому відстань між верхньою частиною колеса більша, ніж унизу. У зворотній ситуації розвал називають негативним. У деяких спортивних типах авто свідомо проектують таке положення коліс. Воно забезпечує більшу стійкість автомобіля на віражах.Аналогічно визначають позитивний і негативний схід, тільки стосовно передньої та задньої частини колеса.

Неправильно виставлені кути розвал сходження викликають складнощі в керуванні машиною, вона гірше реагує на рухи керма. Більше того, зайвий кут нахилу коліс призводить до того, що шина стосується дорожнього полотна не всією площею протектора, а лише його частиною. Це відразу позначається на стійкості транспорту на трасі. Гума в такому випадку просто “згорає”, покришка стирається надзвичайно швидко.

Коли потрібно звернутися на СТО, щоб зробити розвал-сходження коліс?

При нормальній експлуатації автомобіля розвал-сходження, закладені в заводських налаштуваннях, зберігаються дуже довго. Однак, якщо ви помітили, що шини з одного боку стираються швидше, відвідайте спеціаліста, щоб перевірити стан авто.

Ознаки, які говорять про порушення диска:

  • швидке зношування шин;
  • якщо відпустити кермо під час руху по прямій, машину відводить убік;
  • шини видають різкий звук при вході в поворот навіть на малій швидкості.

Перевірити розвал слід також після ремонтних робіт на ходовій частині. Якщо ви робили капремонт підвіски, міняли шарові опори, кермовий наконечник, розвал сходження робити обов'язково. У процесі цих робіт збиваються всі налаштування положення коліс, тому необхідно виконати регулювання відновлення заводських параметрів. Вартість послуги не така висока, щоб ризикувати своєю безпекою.

Чи потрібно робити розвал сходження після шиномонтажу?

На положення колеса впливає положення маточини, до якої кріпиться диск.Якщо ви виконували тільки заміну покришок, не торкаючись підвіски, амортизаторів, рульового управління та маточок, робити розвал-сходження коліс немає необхідності.При виконанні шиномонтажу фахівці повністю звернуть увагу на стан покришок. Якщо їхній вигляд викличе сумніви щодо правильності геометрії коліс, ми обов'язково повідомимо вас про це. Більше того, ми можемо провести діагностику та виявити, які несправності викликали зміни у вугіллі нахилу шин.

Розвал сходження роблять переважно для передніх коліс, оскільки положення задніх практично не піддається змінам. Виняток становлять авто з незалежною підвіскою. На них потрібно регулювати положення чотирьох дисків.

Де зробити розвал сходження у Броварах?

Розвал сходження у Броварах виконують на СТО Бош Авто Сервіс Бровакар, на бульварі Незалежності 22Б. Наше підприємство надає різноманітні послуги з ремонту автомобілів.

Для того, щоб правильно виставити геометрію коліс, ми використовуємо спеціальний стенд розвал-сходження. Це сучасна комп'ютеризована установка, у пам'ять якої закладено параметри більшості моделей авто.Діагностика виконується з допомогою оптичних датчиків. Результат відображається на екрані, де чітко видно, чи є порушення у заданому положенні коліс.Ціна на розвал сходження залежить від марки та моделі транспортного засобу. Зателефонуйте, щоб дізнатися про вартість роботи для вашого авто.Бош Авто Сервіс Бровакар — сертифіковане підприємство у Київській області, де використовується найсучасніше обладнання. Наші фахівці проходять тренінги та навчаються всім нюансам роботи з комп'ютерними стендами.

Якість нашої роботи підтверджена багаторічним досвідом та статусом сертифікованого сервісного центру Bosch. Звертайтеся, щоб отримати детальну консультацію та забронювати час для обслуговування вашого автомобіля.

Введіть запит, мінімум 2 букви