Комп'ютерна діагностика

На сьогоднішній день більшість пристроїв транспортного засобу працюють під управлінням електронних контролерів, які мають властивість виходити з ладу. Причини таких поломок можуть бути абсолютно різні - це і механічні пошкодження, і збої в роботі програмного забезпечення. Для того, щоб виявити проблему - зверніться в Бош Авто Сервіс «Бровакар».

Комп'ютерна діагностика
від 350грн
Вузол, агрегат
Електрообладнання
Вид роботи
Діагностика

Своєчасне виявлення проблем у вузлах та агрегатах дозволяє виконувати комп'ютерну діагностику автомобіля. Сучасне авто - це складний пристрій, в якому робота всіх систем підпорядкована єдиній системі. Щоб не губитися в здогадах, і не витрачати багато часу на виявлення дефектного вузла, фахівцями компанії БОШ були розроблені спеціалізовані діагностичні комплекси. Вони дозволяють за лічені хвилини виконувати комп'ютерну діагностику авто та відображати на моніторі виявлені неполадки.

Зробити комп'ютерну діагностику можна на СТО у Броварах, що є офіційним представником Bosch. Рекомендуємо проводити комп'ютерну діагностику при кожному технічному обслуговуванні, а також у разі прояву несправностей, позаштатної роботи двигуна або інших вузлів.

Види діагностики

 • Визначення технічних неполадок у електричних системах;
 • Діагностика двигуна;
 • Діагностика та ремонт електронних блоків керування автомобіля;
 • Компресія з циліндрів та баланс потужності;
 • Характеристики відпрацьованих газів та експлуатаційних рідин;
 • Робочий тиск у системах мастила, живлення, вентиляції та охолодження автомобіля;
 • Наявність сторонніх шумів під час роботи двигуна та інших.

Які несправності виявляє комп'ютерна діагностика автомобіля

Комп'ютерна діагностика автомобіля з неймовірною точністю показує:

 1. технічні несправності в електричних системах (обриви, замикання);
 2. проблеми та несправності в електронних блоках керування автомобіля.
 3. Програмне забезпечення електронного діагностування забезпечує:
 4. комп'ютерну діагностику двигуна;
 5. визначення компресії за циліндрами та баланс потужності;
 6. аналізує характеристики відпрацьованих газів та експлуатаційних рідин;
 7. перевіряє робочий тиск у системах мастила, живлення;
 8. тестування систем вентиляції та охолодження автомобіля;
 9. визначення тиску турбонаддуву та вихлопної системи;
 10. пускові обороти стартера;
 11. комп'ютерну діагностику системи запалювання.
 12. В результаті виявляються проблеми, які іншими способами неможливо виявити. Комп'ютерна діагностика автомобіля – це швидкий та точний спосіб знайти причину позаштатної роботи агрегатів. На підставі даних електронного обстеження ми підкажемо способи усунення недоліків: налаштування систем, ремонт або заміну деталей.

  Скільки часу займає комп'ютерна діагностика автомобіля?

  Комп'ютерна діагностика автомобіля виконується швидко, але не миттєво. Все залежить від того, які системи та агрегати потрібно перевірити. Так, наприклад, одна з функцій діагностичного комплексу дозволяє виконувати 24-годинний тест вимірювання струму. Записані під час цієї процедури результати дозволяють виявити проблеми, які важко діагностувати.

  Ми робимо комплексну або вибіркову комп'ютерну діагностику авто, орієнтуючись на опис несправностей, заявлених автовласником. Також можемо рекомендувати виконати комп'ютерну діагностику, якщо наші фахівці під час огляду або ремонту виявили несправності, що складно діагностуються.

  Яке обладнання ми використовуємо для комп'ютерної діагностики автомобіля?

  Наші фахівці пройшли підготовку та регулярно підвищують кваліфікацію. Діагностику авто ми робимо на обладнанні:

  • діагностичний комплекс BOSCH FSA 740
  • діагностичний комплекс BOSCH KTS 540

  Це зручні, високофункціональні системи преміум-класу із програмним забезпеченням ESI (tronic).Перевірка компонентів проводиться на підставі 50 встановлених тестів, що дозволяє економити час. Вбудований генератор сигналів здійснює перевірку встановлених датчиків, чим досягається максимальна ефективність визначення стану електронних компонентів машини.

  Також використовуємо комп'ютерну діагностику на базі програми "Вася діагност", яка виконує діагностику авто VAG групи.Обладнання БОШ має можливість розширення та отримання доступу до інформації про всі автомобільні бренди. Це дає воістину необмежені можливості проводити тестування та комп'ютерну діагностику авто всіх марок та моделей.За результатами випробувань видаємо діагностичний лист, в якому описані всі виявлені проблеми та несправності.

  Ціни на комп'ютерну діагностику в Bosch Service

  Комп'ютерну діагностику переважно виконують окремими вузлами. Ціна на кожен вид робіт вказана у прайсі.Зробивши діагностику авто, ви не метатиметеся по автосервісах у пошуках майстра, який вгадає причину ваших турбот з автомобілем. Зрештою, невелика ціна багаторазово окупається економією часу. Своєчасне виявлення збою в роботі систем дозволить запобігти виникненню більш серйозних наслідків.Деякі проблеми можна відстежити лише у динаміці, тому рекомендуємо обов'язково зберігати діагностичний лист. Замовити комп'ютерну діагностику та не отримати опис результатів — ознака непрофесійного та нечесного ставлення до клієнтів. Завжди вимагайте від майстра роздруківку або хоча б ручний опис результатів тестування.

  Чи потрібно заздалегідь бронювати час на комп'ютерну діагностику?

  З метою оптимального використання вашого часу, а також з урахуванням високого завантаження наших майстрів ми просимо попередньо зателефонувати і записатися на комп'ютерну діагностику авто.Машини, що знаходяться у нас на ремонті або техобслуговуванні, автоматично ставляться в чергу, якщо виявлено необхідність зробити комп'ютерну діагностику. Ми погоджуємо з власником процедуру подібної перевірки і обов'язково повідомляємо про результати.

  Де замовити діагностику авто у Київській області

  Бош Авто Сервіс Бровакар є офіційним сертифікованим центром, який надає послугу "комп'ютерна діагностика автомобіля" для всіх мешканців Києва та області. Ми знаходимося у Броварах, працюємо щодня, крім неділі. Дізнатися подробиці та уточнити вартість послуг можна за телефоном або замовивши зворотній дзвінок на сайті.

  Ціна на діагностику авто залежить від типу автомобіля та виду тестування. У нас можна замовити перевірку окремих систем та вузлів, а також комплексну комп'ютерну діагностику.

  За результатами сканування майстри розкажуть про виявлені несправності, і порекомендують способи усунення несправностей.Якщо ви проходили комп'ютерну діагностику у нас раніше, але втратили діагностичні результати, ми зберігаємо у своїй базі дані про всі автомобілі, що обслуговуються. Ми можемо відновити історію хвороби вашого авто, що значно спростить роботу майстрів, а вам допоможе заощадити. Тому проходьте комп'ютерну діагностику на нашому сервісі. Це зручно та вигідно.

Введіть запит, мінімум 2 букви