Кузовний цех

Бровакар АвтоМаляр – цех з рихтування та фарбування легкових автомобілів у Броварах. Ми пропонуємо послуги кваліфікованих майстрів для відновлення зовнішнього вигляду автомобіля після ДТП, або за наявності дефектів кузову, які з’явились в наслідок експлуатації авто. Завдяки висококваліфікованому персоналу та сучасному обладнанню роботи виконуються на найвищому рівні. Звертаючись на Бровакар АвтоМаляр Ви отримуєте гарантовану якість та точність за помірну ціну.

Малярна дільниця знаходиться за адресою : місто Бровари, вулиця Металургів 23.

    Наші послуги:
  • фарбування авто ( від часткового до повного перефарбування автомобіля)
  • рихтування вм’ятин та нерівностей ( витягування на стапелі, робота зі споттером)
  • полірування кузова та фар
  • відновлення пластикових деталей
  • антикорозійна обробка днища кузова

Фарбування.

Послуга фарбування – важливий етап ремонтно-відновлювальних робіт, що кардинально впливає на зовнішній вигляд автомобіля.

Авто фарбується у двох випадках: добровільно, коли хочеться змінити колір, оновити старе покриття, або вимушено – як правило, після ремонтних робіт як кузова так і окремих його частин. Такий вид робіт виконується лише професіоналами з використанням якісного обладнання та матеріалів.
Ключовим критерієм при виборі станції для фарбувальних робіт є наявність спеціальної камери, де підтримується ідеальна чистота та необхідний температурний режим.

Рихтування.

Рихтування - це процес виправлення деформацій, котрі утворилися на металічній поверхні кузова автомобіля.

Погодні умови, каміння на дорозі, ДТП – причин утворення дефектів безліч. Для їх усунення проводиться комплекс робіт по правці вм’ятин і викривлень.Ми виконуємо рихтувальні та фарбувальні роботи від маленьких подряпин до великих вм’ятин не залежно від марки, моделі, року випуску, або технічних особливостей автомобіля.

Наша галерея

Як нас знайти

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

Короткий екскурс по майбутній станції

Введіть запит, мінімум 2 букви