Заміна амортизаторів

Якщо знадобилася заміна амортизаторів на авто, жителі Броварів точно знають, куди потрібно їхати. На СТО Бош Авто Сервіс для цього є все необхідне: обладнання для діагностики, хороші фахівці, необхідні запчастини. До нас звертаються і кияни, і автовласники з Київської області, бо тут отримують чудове обслуговування за прийнятну ціну.

Заміна амортизаторів
?
від 660грн
Вузол, агрегат
Ходова
Вид роботи
Ремонт

Причини виходу з ладу амортизаторів

У процесі руху автомобіль та люди в ньому відчувають вібрацію та качку. Ті ж дії відчувають на собі всі частини машини, більше того, вони приймають на себе удари про вибоїни та нерівність дороги. Для захисту підвіски автомобіля передбачено кілька пристроїв, що гасять коливання. Амортизатор приймає на себе та пом'якшує силу впливу вибоїстих доріг, забезпечує стійкість при маневрах. Ця деталь зазнає високих навантажень, тому рано чи пізно заміна амортизаторів знадобиться будь-якому автомобілю.

Автовиробники не встановлюють ліміт пробігу для обов'язкової заміни амортизаторів, оскільки на їхнє зношування величезною мірою впливають дорожні умови. Вважається, що на ідеальній трасі при спокійному керуванні вони здатні відходити і 50 тис., і 100 тис. кілометрів. В українських реаліях ця величина рідко перевищує 20 000 км.

Коли необхідна заміна амортизаторів?

Про необхідність заміни амортизатора свідчить кілька ознак, доступних для спостереження навіть недосвідченому водієві.Після удару про виступ дороги чи потрапляння у глибоку вибоїну з'явився незвичайний звук у районі підвіски.На амортизаторі видно сліди мастила, що стікає краплями.Автомобіль гірше керується.При гальмуванні машина "клює", а гальмівний шлях збільшується.

Якщо натиснути на капот, в нормі автомобіль повинен повернутися у вихідне положення. Якщо кузов продовжує погойдуватись, це привід для звернення на СТО.Доведено, що знос демпферів на 50% суттєво збільшує гальмівний шлях. Своєчасна заміна амортизаторів необхідна не тільки для комфортного керування, але і для безпеки.

На нашій станції ви можете замовити комплексну діагностику ходової, за результатами якої стане зрозуміло, чи потрібно робити термінову заміну автомобільних амортизаторів, а також виявлено інші джерела можливих неполадок.

Діагностика стану амортизаторів

Заміна амортизаторів у Броварах починається з огляду та діагностики. Витікання мастила, поява корозії на опорах і штоку, скарги на тряску при водінні, погіршення керованості - це зовнішні прояви, які слід підтвердити діагностикою.Перевірку виконують досвідчені фахівці на обладнанні Bosch. Комп'ютерна діагностика покаже ступінь зношування деталей, виявить інші проблемні місця. Спільно з майстром ви ухвалите рішення про обсяг ремонту. Зазвичай заміною амортизаторів не обходиться, для забезпечення їх нормальної роботи потрібно також змінити пильовики та відбійники, в деяких випадках до них додаються пружини та сайлентблоки.

Заміна амортизаторів здійснюється парами. Навіть якщо за результатами діагностики виявляється пошкодженим лише один із пари передніх або задніх демпферів, слід міняти обидва. Нерівномірний знос призводить до швидкого погіршення стану підвіски та якості керування. Незабаром вам доведеться знову їхати на СТО, щоб усунути проблему.

Скільки коштує заміна передніх амортизаторів?

Ціна на заміну амортизаторів складається з послуги діагностики, підбору запчастин та комплектуючих, демонтажу, встановлення нової деталі.У такій послідовності відбувається і заміна задніх амортизаторів.Процедура займає кілька годин, тому запишіться заздалегідь, щоб не чекати на свою чергу. Вартість робіт обумовлюється до початку.У нас завжди є необхідні оригінальні запчастини, їх не потрібно чекати або купувати в іншому місці.

Заміна амортизаторів — звичайна процедура, до якої рано чи пізно вдаються всі автомобілісти. Ми гарантуємо якісне виконання робіт у короткий термін, щоб ваш автомобіль завжди був на ходу.

Заміна передніх амортизаторів Актавія А5 від 600 грн.

Заміна задніх амортизаторів Октавія А5 від 400 грн.

Введіть запит, мінімум 2 букви