Діагностика на вібростенді

Чи потрібна вашому автомобілю діагностика ходової на вібростенді? Коли її слід робити та чому? Чи підходить будь-який вібростенд для діагностики підвіски?Вібростенд для автомобілів - це спеціальна платформа, що імітує процес руху. Його завдання — відтворити реальні дорожні умови для того, щоб:

 • оцінити, як поводяться системи та механізми транспортного засобу;
 • виявити приховані дефекти;
 • визначити ступінь зносу стійок та інших деталей;
 • запобігти серйозним поломкам.

Зверніть увагу! У разі відхилення параметрів після діагностики на вібростенді необхідно проводити додаткову діагностику на підйомнику.

Діагностика на підйомнику
250грн
Діагностика на вібростенді
380грн
Діагностика на вібростенді + діагностика на підйомнику
500грн
Вузол, агрегат
Ходова
Вид роботи
Діагностика

Особливості діагностики ходової на вібростенді

Стенд для діагностики ходової є металевими панелями, на які в'їжджає автомобіль. Агрегат імітує різні види коливань, а підключені до панелей датчики реєструють реакцію вузлів та деталей.

У Броварах якісну послугу можна отримати на нашому автосервісі. Ми маємо не тільки вібростенд, але і велику базу програмного забезпечення для різних марок авто, у тому числі Volkswagen, Skoda, Audi, Seat, Ford, Toyota, Porsche. Тому можемо гарантувати правильне прочитання результатів.

Коли проводити діагностику ходової на вібростенді

Кожна вибоїна, кожна нерівність дорожнього полотна позначається на стані підвіски автомобіля. Не дарма у ньому передбачені різні механізми для гасіння вібрацій. Мета цих конструкцій - захистити деталі від передчасного зносу, забезпечити керованість та "слухняність" автомобіля в заданих межах; зменшити дорожні шуми.Коли у справному автомобілі, що називається, "машина на ходу", з'являється гул, постукування, скрегіт або тріск, уповільнюється реакція на поворот керма, збільшується нахили на поворотах - потрібно шукати причини. Діагностика підвіски на вібростенді у майстра допоможе уникнути великих проблем.Так, у такому стані ви можете їздити довго, поки в результаті не посипеться вся підвіска, і її ремонт (добре, якщо обійдеться без ДТП!) влетить у копійчину.

Скільки часу займає перевірка підвіски на вібростенді

Діагностика ходової на вібростенді у Броварах за часом займає небагато, в межах 15-20 хвилин. Однак, це чистий час процедури.Щоб не чекати у черзі, а швидко та спокійно обслужити свій автомобіль, зателефонуйте на Бош Авто Сервіс Бровакар та забронюйте час.

Рекомендуємо попередньо повідомити майстра про причину вашого занепокоєння, тому він зможе швидше знайти несправність.У ході випробувань буде зроблено:

 • оцінка стану передніх та задніх амортизаторів у відсотковому співвідношенні зчеплення з дорогою;
 • оцінка стану гальмівних зусиль переднього і заднього гальма, а також стоянкового гальма;
 • оцінка відведення передніх і задніх коліс. За результатами визначення сходження коліс.

За результатами видається протокол вимірів. На основі його ми даємо рекомендації про стан автомобіля за трьома параметрами. А саме:

 • відсоткове співвідношення зчеплення передніх і задніх амортизаторів з дорогою та різниця зносу між лівою та правою стороною;
 • гальмові зусилля переднього, заднього та стоянкового гальма, а також відведення автомобіля;
 • на підставі протоколу майстер може вказати на проблемні місця в автомобілі та дати більш точний напрямок для пошуку несправностей.
 • Вартість послуг дуже доступна, тому до нас часто приїжджають із інших районів Київської області.Тут же на нашій СТО можна швидко усунути дефекти, замінити запчастини. Довго чекати на деталі або шукати їх по магазинах не доведеться, оскільки ми маємо великий склад оригінальних комплектуючих за невисокою ціною.

  Введіть запит, мінімум 2 букви