Діагностика системи охолодження

Діагностика системи охолодження проводиться для того, щоб двигун вашого автомобіля не виявився раптово перегрітим і не заклинив. Сучасні автомобілі є складними організмами, де працездатність систем взаємопов'язана. Для двигуна дуже важлива підтримка оптимальної робочої температури. Несправності радіатора або інших елементів можуть спричинити порушення роботи двигуна. У найпростішому випадку двигун не набере потрібної температури, в крайньому варіанті - перегріється аж до повного виходу з ладу. Уникнути цього допоможе діагностика системи охолодження двигуна.

Її можна швидко здійснити на СТО у Броварах, замовивши послугу на зручну дату та час.

Діагностика системи охолодження
від 250грн
Вузол, агрегат
Система охолодження
Вид роботи
Діагностика

Які проблеми виявляє діагностування системи охолодження

Визначити “на око” несправності складно. На нашій СТО ми використовуємо прилади, що дозволяють перевірити герметичність з'єднань, підтримання заданого рівня тиску, стан термостату та водяної помпи.

Візуально можна помітити течі та тріщини у розширювальному бачку. Сліди тосолу на патрубках теж нічого доброго не віщують. Пошкоджені шланги, порушена герметизація з'єднань - все це призводить до витікання антифризу. Отже, у системі низький рівень охолоджуючої рідини, який не справляється зі своїм завданням.Однією з ймовірних причин неправильної роботи системи охолодження може бути засмічення радіатора, викликане звичайним брудом або поганим старим тосолом. Не забувайте періодично змінювати антифриз!

Діагностика системи охолодження в Броварах покликана виявити приховані, неявні неполадки, у тому числі:

  • підклинювання термостата;
  • несправність вентилятора повітряного охолодження;
  • поломку водяної помпи.
  • Кожен із цих вузлів перевіряється на спеціальному устаткуванні для того, щоб своєчасно виконати ремонт або заміну. Вартість агрегатів, їх ремонт оплачується додатково.

Де швидко та якісно діагностують неполадки в автомобілях?

Кияни та мешканці Київської області із задоволенням користуються послугами Бош Авто Сервіс Бровакар. Замовити потрібну деталь або забронювати час на обслуговування можна телефоном або на сайті, не витрачаючи час на очікування в чергах.

Наша СТО оснащена сучасним професійним обладнанням; співробітники регулярно проходять навчання та підвищують кваліфікацію.У нас є склад та магазин запчастин, тож чекати, коли потрібну деталь привезуть, не потрібно. При цьому ціна деталей завжди є доступною, а пропонований асортимент задовольняє більшість вимог замовників.

Діагностика та ремонт системи охолодження - це лише один із численних сервісів, що надаються нашою компанією. Ставши нашим клієнтом, ви маєте можливість відстежувати стан свого авто в динаміці, оскільки всю інформацію про виконану роботу ми вносимо до бази даних, а також видаємо на руки.

Введіть запит, мінімум 2 букви