Заміна сайлентблоків важеля

Що таке сайлентблоки, яка їх функція в автомобілі, чому вони ламаються і навіщо їх потрібно міняти? Заміна сайлентблоків - необхідний захід, якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль їхав безшумно, а його підвіски не зазнавали надмірних навантажень.

Заміну сайлентблоків, що вийшли з ладу, можна зробити на СТО в Броварах, швидко, недорого і якісно. Вартість послуги залежить від того, де сайлентблоки потрібно змінювати, і від матеріалу деталей.

Заміна сайлентблоків важеля
?
від 264грн
Вузол, агрегат
Ходова
Вид роботи
Ремонт

Призначення та заміна сайлентблока

Сайлентблоки застосовуються в місцях кріплення підвіски до кузова, в місцях з'єднання деталей підвіски, для кріплення двигуна та багатьох інших позиціях. Зовні вони мають різні геометрію та розміри. Загалом сайлентблоки виглядають як дві металеві втулки з гумовою або пластиковою прокладкою між ними. Їхня функція — забезпечити міцне, але не жорстке з'єднання деталей. Прокладка виконує роль міні-амортизатора, що гасить вібрацію та коливання підвіски.

Як випливає з призначення, ці деталі постійно схильні до високих механічних навантажень, через що здатні руйнуватися. Цю запчастину не можна відновити або відремонтувати, можлива лише повна заміна сайлентблоків.Найбільше страждають від ударів та навантажень елементи передньої підвіски. Заміна передніх сайлентблоків потрібна вже через 50 тис. км пробігу, а то й раніше.

Коли необхідно замінити сайлентблоки?

Незважаючи на запевнення автовиробників у тому, що сайлентблоки здатні служити до 100 тис. км, досвід роботи нашої СТО свідчить: заміна сайлентблоку потрібна приблизно вдвічі швидше. Навіть якщо ви поки не бачите ознак явної руйнації, але постійно користуєтеся автомобілем, особливо на поганих дорогах, через кілька місяців інтенсивної експлуатації на вас чекає заміна сайлентблока. Це не означає, що вам доведеться одночасно змінювати всі однойменні деталі. Найчастіше потрібна лише заміна сайлентблоків важеля.

Ми радимо пройти діагностику:

  • при появі дискомфорту у водінні;
  • відчуття підвищеної тряски;
  • з'явився скрип, стукіт у місцях з'єднання деталей.

Зношені сайлентблоки втрачають здатність до гасіння ударних та вібраційних навантажень. Діагностика виявить, де в місцях з'єднань утворилися люфти, зносилася гумова вставка чи деформувався корпус. Усі ці пошкодження потребують негайного ремонту. Тільки заміна сайлентблоків задніх важелів або передніх відновить нормальний рух вашого авто.

Чому сайлентблоки псуються?Основні причини такі:

  • фізичний знос, унаслідок великих навантажень;
  • висихання та втрата еластичності гуми;
  • неправильне встановлення;
  • руйнування гуми під дією агресивних рідин (мастила ​​та ін.)

Заміна сайлентблока — єдиний розумний вихід у такій ситуації.

Наслідки несвоєчасної заміни сайлентблоків

Несвоєчасна заміна сайлентблоків важеля призводить до розбалансування підвіски. Це виявляється у порушенні параметрів розвалу-сходження. Візуально це стає очевидним, коли шини починають швидко зношуватися з одного боку. Погодьтеся, купівля нових коліс – дуже недешеве задоволення.Не зроблена вчасно заміна сайлентблоків задньої балки призводить до збільшення навантаження на основні деталі, що викликає деформацію.Якщо вам у якійсь майстерні сказали, що потрібна заміна задніх сайлентблоків, це не забаганка ремонтників, це спроба вберегти вас від подальшого ремонту дорожчих вузлів.

Вартість заміни сайлентблоків задньої балки та передніх важелів незрівнянно менша, ніж ремонт усієї підвіски.

Вартість Заміни сайлентблоків задньої балки Octavia Tour у нас від 900 грн.

Які сайлентблоки надійніші — гумові або поліуретанові

Ціна заміни сайлентблоків залежить від того, з якого матеріалу виготовлений пружний елемент. Гумові в цьому відношенні мають перевагу, вони набагато дешевші.Слід враховувати, що термін служби гумових виробів набагато менше поліуретанових. Крім того, гума схильна до агресивних впливів органічних розчинників, лугів і кислот, які можуть потрапляти на деталь як із самого автомобіля, так і з брудного дорожнього полотна.Сайлентблоки з поліуретаном позбавлені цього недоліку. Пружний пластик не висихає, не тріскається, але ціна запчастин вища.

З точки зору ремонтників, краще один раз поставити більш дорогу та надійну деталь, ніж кілька разів платити за послуги установки чи ремонт ходової.На нашому СТО ви можете придбати оригінали та аналоги запчастин у широкому асортименті. Ви завжди маєте вибір, а якість роботи фахівців Бош Авто Сервіс Бровакар не залежить від ціни потрібної деталі. Все і завжди ми робимо за технологією, рекомендованою виробником. Запрошуємо на обслуговування автовласників у Київській області.

Введіть запит, мінімум 2 букви